Electroneum : Akıllı Telefonunuz ile Coin Madenciliği Yaptıran Uygulama

2
352
Kişi Okudu

Electroneum (ETN) Nedir? ETN ne demek?

Bilgisayarlar üzerinden madencilik yapma imkanı neredeyse sıfıra düşmüşken hepimizin imdadına Electroneum yetişti. Aşırı işlemci ya da grafik işlemcisi kullanarak ömrü düşürmek yerine, uygun bir aralıkta çalıştırarak hem cihazınızın ömrünü tüketmiyor hem de size coin kazandırıyor. ETN ise Electroneum’un kısaltılmış halidir.

Aynı zamanda arkadaşlarınızla beraber daha fazla kazanma imkanı da sunuyor.

Electroneum'a Nasıl Kaydolurum?

Ne kadar iyi bir telefona sahipseniz üretiminiz daha fazla olacaktır. Bu da size maddi kazanç olarak geri dönecektir. Şu anki piyasalara göre orta halli bir telefon ile 1 yıl telefonunuzda madencilik programını açık tutarsanız kazancınız size telefon parası olarak geri dönüyor. Bitcoin gibi patlama yaptıktan sonra ne kadar kazanacağınızı siz düşünün.

Bu coinin patlama yapması için olası sebepler şu an mevcut. Öncelikle piyasaya yeni girmiş bir sistem. Bilgisayarlar veya Madencilik için yapılmış Antminer gibi cihazlar dışında akıllı telefonunuzdan madencilik yapmanıza olanak sağlıyor. Bunu da çok basit şekilde yapabilmenize imkan tanıyor. Bu sebeple kısa zamanda çok geniş kitlelere yayılma olasılığı bulunuyor. Herkesin bildiği gibi ne kadar fazla insan madencilik yaparsa fiyat da o kadar yükselir. Bu sebeple bu iş için girilmesi gereken zamanlardayız.

ETN kazanmaya nasıl başlarım? Kolay yoldan ETN nasıl kazanırım?

Eğer siz de madencilik yapmak isterseniz yapmanız gereken şey çok basit. Öncelikle Electroneum kayıt sayfasından üyelik kaydınızı oluşturunuz. Burada önemli olan şifrenizi güçlü bir şifre oluşturarak kayıt olmanız. Bu sebeple şifrenizi yazarken büyük harf, küçük harf ve sembol işaretlerini kullanmayı unutmayın.

Tüm işlemleri bitirip üyeliğinizi oluşturduktan sonra sayfa cüzdanınıza yönlendirilir. Buradan sonra yapmanız gereken şey ise gayet basit. Akıllı telefonunuzdan Electroneum uygulamasını indirmek ve giriş yapmak. Şu anda sadece android cihazlarda madencilik yapılabiliyor. IOS versiyonu da yakında çıkacağı söyleniyor. Burada ilk girişte karşınıza yetkili olmayan cihaz uyarısı gelecektir. Mail adresinize gidip cihaza onay verdikten sonra tekrar giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından gönül rahatlığı ile girişinizi yapabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ AŞAĞIDADIR

ETN Kripto Para Madenciliği Nasıl Yapılır?

Girişinizi yaptıktan sonra yapılması gereken çok önemli bir detay var. Bu da yönlendirme programı. Bu programın amacı yeni gelen üyelere ve var olan üyelere ETN (Electroneum) kazandırmak. Ana sayfanızda en altta bulunan ÜCRETSİZ PARA KAZANIN yazısına tıklayın. Ardından açılan sayfada alt tarafta bulunan BİR KOD GİRİN yazısına tıklayarak 595B78 kodunu ekleyin. Kazanç sağlamanız için bu aşırı derecede önemlidir. Sizi havuza sokarak ETN kazanma ihtimalinizi yükseltir. Her hafta 5000 ETN ve ayrıca yöndirme kazananı olacaktır. Bu sebeple bir anda binlerce ETN sahibi olma şansını kaçırmamak için bu kodu kesinlikle girin.

Kod girişi yaptıktan sonra bir önceki sayfaya dönerek MADENCİLİĞİ BAŞLAT yazısına tıklayın ve telefonunuz para kazanmaya başlasın. Her 5 ETN üretimi sonrası kazançlarınız hesabınıza aktarılır. Bu sebeple uygulamayı kapatmayın ve arka plana atın orada çalışsın. Telefon üzerinde çok bir yükü yok. Diğer uygulamaları çok fazla etkilemiyor. Tabiki eski bir telefonunuz varsa o telefonu kasacaktır ve ısınmasına sebep olacaktır. Ben J7, S4 ve Vestel Venüs 5.0.X ile denedim. Herhangi bir kasma, donma, takılma veya ısınma 3 telefonda da olmadı.

 

Yönlendirme programı kodu : 595B78

 

Siz de vakit kaybetmeden ETN dünyasına girin ve kazanmaya başlayın.

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 YORUMLAR

    • Son dönemlerde Electroneum yapımcı şirketinin yapmış olduğu yenilenme çalışmaları sebebiyle aktarımları bir süreliğine durdurdular. Şu anda benim de 250 ETN civarı beklemede. Facebook sayfalarından gerekli bilgilendirmeleri yapıyorlar. Yakında aktarımların başlatılacağı söyleniyor. Yeni bir sistem olduğu için bu durumların yaşanması şu anda normal. Bekleyip ETN kazmaya devam etmek en mantıklısı.

CEVAP VER

Lütfen Yorum Yapın
Buraya isminizi yazın