Video İzleyerek, Anket Doldurarak, Oyun Oynayarak Para Kazanın

0
91
Kişi Okudu

Bir çok para kazandırma uygulaması kullandım. Anket siteleri, reklam siteleri derken çok güzel bir uygulamaya denk geldim. Aslında bir tavsiye üzerine katıldığım öylesine bir yerdir diye düşündüğüm bir uygulamaydı.

Fakat biraz kullandığım zaman bu kadar ayrıntılı şekilde para kazandıran başka bir yer görmedim. Anket doldurarak, video izleyerek, oyun oynayarak, görev tamamlayarak, uygulama yükleyerek, kendi mobil veya browser uygulamalarını kullanarak her şekilde para kazandıran tek uygulama. Canınız nasıl isterse o şekilde para kazanabileceğiniz belki de tek uygulama bu.

Hem mobil, hem de bilgisayar üzerinde para kazanmanızı sağlayabilir ve aynı zamanda da eğlenebilirsiniz.

Gösterilen videolar 30 dakika arayla izlenebilir oluyor ve siz açmadan açılmıyor. Aynı zamanda bu tür uygulamalarda bulunan dakika başı gelen bildirimler bu uygulamada yok. Sadece siz isterseniz video izleme süresi dolduğunda bildirim gelir ve bunu da isterseniz sadece ufak bir dokunuş ile kapatabiliyorsunuz.

Web sitesi üzerinden keyifle oynayabileceğiniz birçok oyun ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu oyunları oynadıkça size 24 saat içerisinde para geliyor.

Aslında oyun oynadıkça kazandıran bir uygulama bile diyebiliriz 🙂

Chrome ve Firefox için ekleyebileceğiniz eklentiler ile sizi rahatsız etmeden web sitelerinde gezdikçe göz yormayan reklamları ile siz de para kazanabilirsiniz.

Telefonunuza yükleyeceğiniz kilit ekranı ile para kazanabilirsiniz.

Aslında neredeyse aklınıza gelebilecek her yerden para kazandıran bir uygulama denilebilir.

Hiç beklemeden bu uygulamaya siz de katılın ve para kazanmanın keyfine varın.

 

Bu uygulamanın en güzel yanı tüm kazançlarınız tek bir yerde toplanıyor ve sadece reklam izleyerek belirli bir para kazanmanız değil, tüm özelliklerinden kazandığınız toplam para sizin için ödenebiliyor.

Siz de bu güzel dünyadan para kazanmak isterseniz buraya tıklayarak kayıt olabilir. WowApp uygulamasını telefonunuza indirip kullanabilirsiniz.

 

İyi kazançlar.

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen Yorum Yapın
Buraya isminizi yazın