İlyas Yalçıntaş Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerelidir?

0
1873
Kişi Okudu

İlyas Yalçıntaş Kimdir, Nereli, Göz Rengi,Saç Rengi Nedir

Ünlülere Dair Bilgilere İlyas Yalçıntaş Kimdir, Kısaca İlyas Yalçıntaş Nerelidir, İlyas Yalçıntaş Göz Rengi Nedir, Saç Rengi Nedir,Boyu Kilosu Kaçtır,Biyografisi, hayatı hakkında bilgi var mı soruları hakkında bilgileri ve özet biyografisini ve İlyas Yalçıntaş Resimleri ile sizlere sunuyoruz.

İlyas Yalçıntaş Yaşam Öyküsü Kısa Biyografisi

7 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen İlyas Yalçıntaş, son dönemin en çok merak edilen müzisyenlerinden birisidir. 2014 tarihinde aktif kariyerine bir yarışma programı aracılığıyla adım atan İlyas Yalçıntaş, Enbe Orkestrası ile çalışmalar yapmıştır. İlk ve orta eğitimini İstanbul’da alan Yalçıntaş, Küçükçekmece IMKB Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır.

İlyas Yalçıntaş Kimdir? Kısaca Hayatı

2014 tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanan X Factor Türkiye yarışmasına İskender Külekçi tarafından sözleri yazılan ve Orçun Karamuk tarafından bestesi yapılan İncir isimli şarkı ile dahil olan İlyas Yalçıntaş, ilk anda Türkiye’de pek çok insanın dikkatini çekmiştir. Yarışma sonrasında müzik çalışmalarına devam eden Yalçıntaş, Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası ile İncir şarkısını yeniden düzenlenmiştir.

Sosyal medya kanallarında aktif olarak geniş bir hayran kitlesine ulaşan başarılı şarkıcı, 2015 yılında İncir şarkısı sonrasında albüm çalışmalarına devam etmiş, 2016 tarihinde İçimdeki Duman adını alan ilk albüm çalışmasını yayınlamıştır. Şarkıcının ilerleyen yıllarda daha etkin bir görünüm çizmesi ve ekranlarda yer alması bekleniyor.

Gerçek İsmi

İlyas Yalçıntaş

İlyas Yalçıntaş Nereli Asıl Memleketi Neredir ?

Asıl Memleketi İstanbul ilimizdir.

İlyas Yalçıntaş Kaç Yaşındadır ?

7 Mart 1989 doğumlu ve  (Ocak 2016 itibarıyla) 26 yaşındadır

İlyas Yalçıntaş Kilosu?

70

İlyas Yalçıntaş Boyu?

1.78

İlyas Yalçıntaş Saçları Ne Renk?

Siyah

İlyas Yalçıntaş Göz Rengi Nedir?

Kahverengi

BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen Yorum Yapın
Buraya isminizi yazın